❤️ WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY ❤️

Kwestowanie w Osinach to już tradycja. W niedzielę 29 stycznia, dwoje wolontariuszy – uczniów naszej szkoły po raz kolejny uczestniczyło w 31 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wiktoria Kaczmarska oraz Martyna Dzik zbierały datki do puszek w Osinach i okolicznych miejscowościach. Do szczytnej zbiórki pieniędzy jak co roku przyłączyło się Centrum Twórczości Ludowej. Pod kierunkiem Małgorzaty Spadło przygotowano kram z maskotkami i książkami, kawiarenkę z pysznymi wypiekami, usługi kosmetologiczne oraz malowanie twarzy. Główną atrakcją wieczoru był koncert piosenek w wykonaniu uczennic naszej szkoły. Na scenie zaprezentowały się Julia Jabłońska, Amelia Ślawska, Alicja Seweryn oraz Zuzanna Stąpór. W naszą zbiórkę na rzecz WOŚP włączyła się także Komenda Powiatowa Policji w Starachowicach. Aspirant Sebastian Śpiewak przeprowadził pogadankę profilaktyczną dla seniorów oraz wręczył im elementy odblaskowe. Dzięki pomocy i zaangażowaniu wielu osób puszki naszych wolontariuszek zapełniły się datkami po same brzegi. Finał akcji to kwota w wysokości 1755,45 zł. Dziękujemy bardzo!!! 😍

Dodaj do zakładek Link.