SUKCESY W KONKURSACH

SUKCESY W KONKURSACH W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY

wyróżnienie – Bartosz Nowakowski

GMINNY KONKURS PRZYRODNICZY „AS”

I miejsce – Marta Tomaszewska

II miejsce – Bartosz Nowakowski

GMINNY KONKURS WIEDZY POŻARNICZEJ –
  „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”

IV miejsce – Dominika Gwóźdź

SZKOLNY KONKURS  „WIOSENNE ŚPIEWANIE”

KATEGORIA – ODZIAŁ PRZEDSZKOLNY

I miejsce – Patryk Gwóźdź i Bartosz Tomaszewski

KATEGORIA – I – II

1 miejsce – Julia Jabłońska

2 miejsce – Amelia Ślawska

3 miejsce – Hanna Gibała

KATEGORIA – V – VIII

1 miejsce – Weronika Nowak

2 miejsce – Krzysztof Iwański

3 miejsce – Adrianna Stompór i Miłosz Gwóźdź

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI „ŚMIESZNOSTKI – MIŁOSTKI”

KATEGORIA – 0 – I

I miejsce – Patryk Gwóźdź, Ala Seweryn i Bartosz Tomaszewski

KATEGORIA – II – IV

1 miejsce – Julia Jabłońska

2 miejsce – Amelia Ślawska

3 miejsce – Weronika Cholewińska

KATEGORIA – V – VIII

1 miejsce – Weronika Nowak

2 miejsce – Maria Tomaszewska

3 miejsce – Julia Piasek

4 miejsce – Aleksandra Tkaczyk

SZKOLNY KONKURS RELIGIJNY –
„TRZEBA WIĘCEJ PODOBAĆ SIĘ BOGU – św. STANISŁAW KOSTKA”

I miejsce – Dominika Gwóźdź

MIĘDZYGMINNY KONKURS HISTORYCZNY 
„POWSTANIE STYCZNIOWE”

WYRÓŻNIENIE – Dominika Gwóźdź

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY NA
„HASŁO PROMUJĄCE CZYTELNICTWO”

KATEGORIA – KL.0-II

I miejsce – Julia Jabłońska i Martyna Dzik

KATEGORIA – KL. IV – VIII

I miejsce – Dominika Gwóźdź

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI „W HOŁDZIE NIEPODLEGŁEJ”

KATEGORIA – KL.O – I

I miejsce – Zuzanna Stąpór

II miejsce – Patryk Gwóźdź

III miejsce – Bartosz Tomaszewski i Alicja Seweryn

KATEGORIA – KL. II – IV

I miejsce – Julia Jabłońska

II miejsce – Maja Tomaszewska

III miejsce – Weronika Cholewińska

KATEGORIA – KL. V – VI

I miejsce – Irmina Gibała

II miejsce – Marta Tomaszewska

III miejsce – Maria Tomaszewska

KATEGORIA – KL. VII – VIII

I miejsce – Weronika Nowak

II miejsce – Martyna Celuch

III miejsce – Krzysztof Kosterna

GMINNY KONKURS SZACHOWY „SZACHIŚCI DLA NIEPODLEGŁEJ”

II miejsce – Mateusz Sobczyk

VI miejsce – Aleks Olesiński

VII miejsce – Jan Ziółczyński

XIII miejsce – Krzysztof Kosterna

 

Komentarze są wyłączone.