DZIEŃ BABCI I DZIADKA

19 stycznia – był bardzo ważnym dniem dla młodszej społeczności naszej szkoły. A to za sprawą wyjątkowych gości jakimi byli ich Babcie i Dziadkowie. To właśnie ich święto obchodziliśmy tego dnia w naszej szkole. Uczniowie klas 0-III pragnąc uczcić ten wyjątkowy dzień, przygotowali pod kierownictwem swoich wychowawców uroczystą akademię. Na wstępie pani dyrektor Zofia Siwiec w imieniu własnym i całej społeczności szkolnej przywitała licznie przybyłych gości zapraszając na część artystyczną. Na początku Dziadkowie obejrzeli Jasełka w wykonaniu swoich ukochanych wnuków, następnie wysłuchali okolicznościowych wierszy oraz piosenek. Ponadto zaproszeni goście obejrzeli także humorystyczne scenki z życia babci. Przedstawienie dostarczyło Babciom i Dziadkom porcje dobrego humoru i ogrom wzruszeń. Na zakończenie wszyscy uczniowie zaśpiewali gromkie “Sto Lat”, złożyli babciom i dziadkom życzenia i wręczyli własnoręcznie zrobione upominki. Nie obyło się bez uścisków i buziaków. Po części artystycznej zaproszono wszystkich na poczęstunek. 

TEKST I FOTO: Milena Bąk

Dodaj do zakładek Link.