DZIEŃ CHŁOPAKA

Dzień Chłopaka w naszej szkole obchodziliśmy 28 września. Z tej okazji uczniowie klas IV -VII wybrali się do kina Helios w Starachowicach na film przygodowy pt., Kompas szkieletora’’. Po seansie w doskonałych humorach wszyscy udali się do baru McDonald ’s na drugie śniadanie.  

To nie był koniec atrakcji tego dnia. Po południu Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę z konkursami dla naszych uczniów. Chłopcy musieli stawić czoła sznurowaniu butów oraz rozpoznać nazwy damskich kosmetyków. Z zadaniami poradzili sobie znakomicie 😊. Zabawa tego dnia nie miała końca. Przy hitach muzycznych ostatnich miesięcy wszyscy świetnie się bawili i dali popis swoich umiejętności tanecznych.  

Finałem obchodów Dnia Chłopaka było wręczenie drobnych upominków przez dziewczęta oraz zaśpiewanie gromkiego ,,Sto lat’’ naszym chłopcom.  

Dodaj do zakładek Link.