„KOCHAM MOJĄ OJCZYZNĘ”

W ostatni czwartek marca nasi uczniowie godnie reprezentowali naszą szkołę podczas XXI. Powiatowego Konkursu Pieśni i Poezji Patriotycznej w Starachowicach. Zmagania w obu kategoriach zostały zorganizowane przez Odział Akcji Katolickiej Parafii NSJ oraz Diecezjalny Instytut Akcji Katolickiej Diecezji Radomskiej. Pomimo tego , że niestety nie udało nam się stanąć na podium , to nasi recytatorzy oraz soliści wrócili pełni pozytywnych wrażeń.  

W kategorii recytatorskiej naszą szkołę reprezentowali : Wiktor Jabłoński ( klasa II), Bartosz Iwański (klasa II) oraz Amelia Bilska ( klasa V) i Weronika Cholewińska ( klasa VI). 

Swoje talenty wokalne zaprezentowały dwie uczennice drugiej klasy :Marysia Pomorska oraz Julia Bąk. 

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy ich pierwszych występów na wielkiej scenie. 

Dodaj do zakładek Link.