MIKOŁAJKOWE ŚWIĘTOWANIE!

Mikołajkowe świętowanie uczniowie naszej szkoły rozpoczęli wspólnym wyjazdem do kina Helios w Starachowicach. Uczniowie młodszych klas 0-III obejrzeli film animowany pt.” Trolle3”, natomiast klasy IV-VII zobaczyły film “Jak zostać Świętym Mikołajem 3”. Obie projekcje dostarczyły widzom dużej dawki zabawy i pozytywnych emocji. 

Następnego dnia, czyli 7 grudnia społeczność naszej szkoły gościła długo wyczekiwanego gościa. Nasz szanowny Święty Mikołaj w towarzystwie swoich pomocników zawitał w nasze szkolne progi. Na tę chwile szczególnie niecierpliwie czekali najmłodsi uczniowie naszej szkoły. Ku uciesze wszystkich zebranych okazało się, że każdy zasłużył na podarunek od Świętego Mikołaja. Prezenty wręczone przez Gościa wywołały na twarzach obdarowanych uśmiech i poruszenie. Szczególnie szczęśliwe były dzieci z oddziału przedszkolnego, ponieważ Mikołaj obdarował je dodatkowo zestawem zabawek, które służyć im będą podczas codziennych zabaw w sali przedszkolnej. Aby podziękować Mikołajowi za prezenty klasa 0 zatańczyła i zaśpiewała świąteczną piosenkę. 

W tym radosnym wydarzeniu towarzyszył nam również wójt gminy Mirzec pan Mirosław Seweryn, któremu pięknie dziękujemy za przybycie i słodką niespodziankę.  

Na zakończenie wszyscy mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie ze Świętym Mikołajem. 

Z całego serca dziękujemy Świętemu Mikołajowi i jego pomocnikom za przybycie i poświęcony nam czas. Spotkanie upłynęło w niezwykle miłej atmosferze, dzięki której mogliśmy jeszcze bardziej poczuć Magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Szkoda tylko, że tak wyjątkowy gość odwiedza nas tylko raz w roku. 

Dodaj do zakładek Link.