SZKOLNY FESTIWAL TALENTÓW

W ostatnie czwartkowe przedpołudnie w naszej szkole odbyła się druga edycja ,,Szkolnego Festiwalu Talentów’’, podczas którego kolejny raz uczniowie mogli zaprezentować swoje hobby, pasje i uzdolnienia. Tego dnia każdy uczestnik miał okazję pochwalić się swoim talentem na szkolnej scenie. W sumie zaprezentowało się 15 wykonawców. Wszyscy spisali się świetnie wykazując przed publicznością nieprzeciętne uzdolnienia. Mogliśmy podziwiać: występy wokalne i artystyczne, pokaz sztuczek magicznych, jazdę na monocyklu, pokaz edytowania filmów oraz umiejętności malarskie.  

Nagrody publiczności, które przyznawała cała społeczność szkolna, wyłoniono w dwóch kategoriach. Otrzymały je: Weronika Cholewińska, uczennica klasy siódmej, która zaprezentowała swoje umiejętności w edycji filmów oraz przedstawicielki klasy 0: Iga Ślawska i Blanka Sałek, dziewczynki w brawurowy sposób wykonały piosenkę „Góry do góry” z repertuaru zespołu Małe TGD.  Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody ufundowane przez radę rodziców.   

Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom naszego przeglądu talentów szkolnych. Zaprezentowaliście się wspaniale – wielkie brawa! 

Dodaj do zakładek Link.