UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

W słoneczny poranek 24 czerwca donośny i radosny dzwonek zaprosił uczniów, rodziców, grono pedagogiczne oraz pracowników naszej szkoły na uroczystość zakończenia pracowitego roku nauki. 
  Najważniejszym punktem programu było pożegnanie tegorocznych absolwentów, którzy tradycyjnym polonezem rozpoczęli chwile pełne wspomnień i wzruszeń. Przekazanie sztandaru uczniom klasy VII i uroczyste ślubowanie poprzedziło przygotowaną przez nich prezentację multimedialną.  Archiwalne zdjęcia i zabawne komentarze przypomniały nam ich szkolne losy.  Mogliśmy podziwiać, jak na przestrzeni lat nieporadne maluchy z oddziału przedszkolnego dorastają, dojrzewają i rozwijają swoje talenty. Następnie absolwenci skierowali ciepłe słowa do swoich wychowawców, nauczycieli oraz pracowników szkoły. Podziękowali za trud włożony w opiekę oraz ich edukację i wychowanie. W dalszej części uroczystości dyrektor szkoły Zofia Siwiec wraz wychowawcami oraz przedstawicielką Rady Rodziców Justyną Jabłońską wręczyli uczniom świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za wysokie osiągnięcia w nauce. W roku szkolnym 2021/2022 trzynaścioro uczniów osiągnęło średnią co najmniej 4,75 i otrzymało świadectwa z biało-czerwonym paskiem. Były jeszcze wyróżnienia i nagrody za aktywny udział w życiu szkoły i środowiska lokalnego, wysoką frekwencję, wyniki w czytelnictwie oraz zaangażowanie w zajęciach szkolnego koła informatycznego CMI. Uczniowie klas 0-III swoje nagrody otrzymali z rąk wychowawców podczas ostatnich w tym roku spotkań w swoich salach lekcyjnych.  

Wszystkim uczniom życzymy udanego wypoczynku, pięknej pogody i wspaniałych wakacyjnych przygód. Do zobaczenia we wrześniu! 

Dodaj do zakładek Link.