UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

W piątkowy poranek 23 czerwca uczniowie, rodzice, grono pedagogiczne na czele z panią dyrektor Zofią Siwiec oraz pracownicy naszej szkoły spotkali się na uroczystości zakończenia roku szkolnego 2022/2023.  Na początku nastąpiło uroczyste przekazanie sztandaru uczniom klasy VI i uroczyste ślubowanie. Nie zabrakło także prezentacji przygotowanej przez naszych absolwentów. Archiwalne zdjęcia i zabawne komentarze przypomniały nam ich szkolne losy.  Ósmoklasiści wraz z młodszymi kolegami z klasy VI na pożegnanie zatańczyli belgijkę. Absolwenci skierowali także ciepłe słowa do swojej wychowawczyni, nauczycieli oraz pracowników szkoły. Podziękowali za trud włożony w opiekę oraz ich edukację i wychowanie. W dalszej części uroczystości dyrektor szkoły Zofia Siwiec wraz wychowawcami wręczyli uczniom świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za wysokie osiągnięcia w nauce. Były także wyróżnienia i nagrody za aktywny udział w życiu szkoły i środowiska lokalnego, wysoką frekwencję, wyniki w czytelnictwie oraz zaangażowanie w zajęciach szkolnego koła informatycznego CMI. Po uroczystej akademii wszyscy uczniowie udali się wraz z wychowawcami do klas po odbiór świadectw.  

Nasi uczniowie szkolny rok katechetyczny pożegnali już w niedzielę 18 czerwca, uczestnicząc w uroczystej Mszy Świętej sprawowanej przez proboszcza naszej parafii księdza Jacka Celucha. 

Wszystkim uczniom życzymy udanego wypoczynku, pięknej pogody i wspaniałych wakacyjnych przygód. Do zobaczenia we wrześniu!  

Dodaj do zakładek Link.