ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

W piątkowy poranek 21 czerwca uczniowie, rodzice, grono pedagogiczne na czele z panią dyrektor Zofią Siwiec oraz pracownicy naszej szkoły spotkali się na uroczystości zakończenia roku szkolnego 2023/2024.  Po odśpiewaniu hymnu narodowego dyrektor szkoły Zofia Siwiec wręczyła uczniom zasłużone stypendia naukowe a następnie wychowawcy klas uroczyście przekazali uczniom świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za wysokie osiągnięcia w nauce. Były także wyróżnienia i nagrody za udział w konkursach („Gustaw Kwieciński – mój Patron” „Znam lektury szkolne”), wysoką frekwencję oraz wyniki w czytelnictwie. Po uroczystej akademii wszyscy uczniowie udali się wraz z wychowawcami do klas po odbiór świadectw.   

Nasi uczniowie szkolny rok katechetyczny pożegnali już w niedzielę 16 czerwca, uczestnicząc w uroczystej Mszy Świętej sprawowanej przez proboszcza naszej parafii księdza Jacka Celucha.  

Wszystkim uczniom życzymy udanego wypoczynku, pięknej pogody i wspaniałych wakacyjnych przygód. Do zobaczenia we wrześniu!   

Dodaj do zakładek Link.