❤️”Babuniu, Dziadziuniu, w dniu Waszego święta, Życzenia składają Wam wszystkie wnuczęta…❤️💐

20 stycznia był bardzo ważnym dniem w naszej szkole. A to za sprawą wyjątkowych gości, jakimi są Babcie i Dziadkowie naszych uczniów. Obchodziliśmy bowiem święto “Babci i Dziadka”. 👵👴Uczniowie klas 0-III pragnąc uczcić ten wyjątkowy dzień, przygotowali pod kierownictwem swoich wychowawców uroczystą akademię. Na wstępie pani dyrektor Zofia Siwiec w imieniu własnym i całej społeczności szkolnej przywitała licznie przybyłych gości zapraszając na część artystyczną. Następnie mali artyści z wielkim przejęciem recytowali okolicznościowe wiersze, śpiewali piosenki oraz odgrywali krótkie inscenizacje. Przygotowany program artystyczny dostarczył Babciom i Dziadkom porcje dobrego humoru i ogrom wzruszeń. Na zakończenie wszyscy uczniowie zaśpiewali gromkie “Sto Lat”, złożyli babciom i dziadkom życzenia i wręczyli własnoręcznie zrobione upominki. Nie obyło się bez uścisków i buziaków. Po części artystycznej zaproszono wszystkich na poczęstunek.☕️🍰 Spotkanie odbyło się w ciepłej i serdecznej atmosferze. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci dzieci jak i dziadków. 🥰

Dodaj do zakładek Link.