BĄDŹ BEZPIECZNY W CZASIE FERII

📌 W ramach wspólnej akcji profilaktycznej prowadzonej przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Kielcach oraz Komendę Powiatową Policji w Starachowicach naszą szkołę odwiedzili ważni goście na czele z maskotką -Koziołkiem Spoko. 👮‍♂️Podczas spotkania uczniowie wysłuchali prelekcji na temat zasad bezpieczeństwa w czasie ferii zimowych a następnie wszyscy zebrani otrzymali odblaskowe opaski oraz słodkie poczęstunki. Goście wraz z ulubieńcem naszych uczniów ,czyli koziołkiem , przybyli na specjalnie zaproszenie radnego Gminy Mirzec -pana Jana Zawiszy. Od najbliższego poniedziałku czeka nas odpoczynek związany z feriami zimowymi, dzięki przypomnieniu sobie podstawowych zasad bezpieczeństwa wszyscy ze spokojem będziemy mogli korzystać z uroków odpoczynku.

Dodaj do zakładek Link.