W KARNAWALE CZAS NA BALE

Tuż przed rozpoczęciem ferii zimowych – 8 lutego, w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Ten długo wyczekiwany dzień szczególnie przez młodszą społeczność naszej szkoły przypadł w dniu, kiedy obchodzony jest także “Tłusty czwartek”. 🥯 Na parkiecie przy dźwiękach skocznej muzyki bawiły się: księżniczki, piraci, biedroneczki, kowboje oraz wiele innych barwnych postaci. Tańce przeplatane były konkursami: tańcem z balonami, przechodzeniem pod liną oraz prezentacją karnawałowych strojów. Po południu parkiet przejęły klasy IV-VII. I tu nasza młodzież doskonale się spisała, nie ustępując w zabawie swoim młodszym kolegom. O słodki poczęstunek i tradycyjnego pączka zadbali rodzice. Za co serdecznie dziękujemy!!🥰 Był to naprawdę udany, pełen pozytywnych wrażeń dzień. 🤩🥳

Dodaj do zakładek Link.