DZIEŃ KOBIET

“Raz do roku jest taki dzień, który przemija jak piękny sen. Wszystkie kobiety, panie i matki, w dniu tym dostają pachnące kwiatki” 💐📌

8 marca-Międzynarodowy Dzień Kobiet już na stałe wpisał się do naszego szkolnego kalendarza. Jak co roku w tym dniu czuć było wyjątkową atmosferę. Już od rana męska część społeczności uczniowskiej wręczała swoim koleżankom i Paniom pracującym w naszej szkole kwiaty oraz drobne upominki. Dzień umilił występ artystyczny, podczas którego mogliśmy poznać historie tego święta oraz role kobiet w życiu. Po części artystycznej przyszła pora na serdeczne życzenia oraz tradycyjne odśpiewanie “Sto lat.” Dzisiejszy dzień upłynął w niezwykle radosnej atmosferze. Męskie grono naszej szkoły sprawiło, że wszystkie kobietki małe i duże czuły się w tym dniu wyjątkowo.☺️

Dodaj do zakładek Link.