12 czerwca w naszej szkole odbyła się wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Najmłodsza społeczność naszej szkoły, pod kierunkiem swoich wychowawców, przygotowała dla rodziców piękną akademię pełną wzruszeń, radości i uśmiechu.Oddział „0” zaprezentował przedstawienie, w którym przedstawił „przepis na szczęśliwą rodzinę”, a także zachwycił wszystkich swoim tańcem.Uczniowie klas I i II w przygotowanych scenkach pokazali, jak na przestrzeni lat zmieniało się życie rodzinne – dawniej, dziś i w przyszłości. Zobaczyliśmy, jak zmieniały się codzienne obowiązki, sposoby spędzania wolnego czasu oraz rodzinne zwyczaje. Była to pełna refleksji podróż przez czas.Na zakończenie dzieci wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie przygotowane laurki i upominki, a wspólne świętowanie zwieńczył słodki poczęstunek.Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tej pięknej uroczystości, a Rodzicom życzymy wielu powodów do dumy i radości ze swoich pociech. ![]()
DZIEŃ RODZINY
Dodaj do zakładek Link.









