PIKNIK

W szkole czuć już wakacje! ☀️🌴 Ostatnie dni przed letnim wypoczynkiem upływają nam w radosnej i luźnej atmosferze. Piękna, słoneczna pogoda zachęciła nas dziś do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu.Odwiedziła nas dziś Pani Iza z Misia Bela-Animacje dla dzieci, która przygotowała moc atrakcji. Był piknik, tańce, przechodzenie pod liną, przeciąganie liny i wiele innych zabaw. Prawdziwą furorę zrobiły także bańki mydlane, które wywołały mnóstwo uśmiechów i zachwytów! 🫧😊Po pełnych energii aktywnościach wybraliśmy się na pyszne lody, które w tak piękny, letni dzień smakowały wyjątkowo dobrze. 🍦☀️To był wyjątkowy dzień pełen radości, śmiechu i wspólnie spędzonych chwil. Wakacje są już tuż-tuż! 🌞❤️Dziękujemy Pani Izie za świetną zabawę i moc wrażeń! 💐😊

Dodaj do zakładek Link.