MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

🐻🧙‍♀️🧜‍♀️🦸‍♀️ Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek 🐠🐸🦄obchodzony jest na całym świecie 5 listopada. Jest to doskonała okazja aby przypomnieć sobie naszych ulubionych bajkowych bohaterów, którzy są nieodzownym elementem dzieciństwa. Z tej okazji uczniowie oddziału przedszkolnego naszej szkoły odwiedziły Centrum Twórczości Ludowej W Osinach gdzie Pani Małgorzata Spadło przygotowała dla nich moc bajkowych atrakcji. Na początku dzieci z uwaga wysłuchały bajki o ich ulubionym Misiu Puchatku, po czym aktywnie uczestniczyły w quizach i zagadkach dotyczących bajkowych postaci. Nie zabrakło także zabaw ruchowych i słodkości, które dostarczyły dzieciom wiele radości. W tak doskonałych humorach wróciliśmy do naszych szkolnych obowiązków. Pięknie dziękujemy za zaproszenie i przeniesienie nas do krainy pozytywnych emocji.

TEKST I FOTO: MILENA BĄK

Dodaj do zakładek Link.