PIKNIK
W szkole czuć już wakacje! Ostatnie dni przed letnim wypoczynkiem upływają nam w radosnej i luźnej atmosferze. Piękna, słoneczna pogoda zachęciła nas dziś do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu.Odwiedziła nas dziś Pani Iza z Misia Bela-Animacje dla dzieci, która przygotowała moc atrakcji. Był piknik, tańce, przechodzenie pod liną, przeciąganie liny… Continue reading







