PIKNIK

W szkole czuć już wakacje! Ostatnie dni przed letnim wypoczynkiem upływają nam w radosnej i luźnej atmosferze. Piękna, słoneczna pogoda zachęciła nas dziś do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu.Odwiedziła nas dziś Pani Iza z Misia Bela-Animacje dla dzieci, która przygotowała moc atrakcji. Był piknik, tańce, przechodzenie pod liną, przeciąganie liny… Continue reading

WYCIECZKA DO WARSZAWY

W dniu 18 czerwca 2026 r. uczniowie klas I i II wraz z 5- i 6-latkami z oddziału przedszkolnego zwiedzali stolicę Polski pod czujnym okiem opiekunów: Ewy Nowak, Karoliny Guźdź, Iwony Ankurowskiej, Anety Gwóźdź i Anny Nowak. Najpierw dzieci doświadczyły wielu wrażeń w Centrum Nauki Kopernik, samodzielnie przeprowadzając eksperymenty i… Continue reading

DZIEŃ RODZINY

12 czerwca w naszej szkole odbyła się wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Najmłodsza społeczność naszej szkoły, pod kierunkiem swoich wychowawców, przygotowała dla rodziców piękną akademię pełną wzruszeń, radości i uśmiechu.Oddział „0” zaprezentował przedstawienie, w którym przedstawił „przepis na szczęśliwą rodzinę”, a także zachwycił wszystkich swoim tańcem.Uczniowie klas… Continue reading